New & used Salonas parts catalogue

Loading...

12305 detalių - rodoma 4281 iki 4300.

  • Volkswagen 1T1857091 TOURAN (1T3) 2011 Prietaisų skydas (panelė) No image available

    Prietaisų skydas (panelė)

    Volkswagen 1T1857091 TOURAN (1T3) 2011 Prietaisų skydas (panelė)

    €66.12 Yra sandėlyje: 1 Su defektu
    €66.12
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1 Su defektu
  • Volvo 30801102 S40 II (MS) 2007 Prietaisų skydas (panelė) No image available

    Prietaisų skydas (panelė)

    Volvo 30801102 S40 II (MS) 2007 Prietaisų skydas (panelė)

    €54.13 Yra sandėlyje: 1
    €54.13
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Porsche 971.857.095.H, 971.857.095 / 971857095H, 971857095 PANAMERA (971) 2017 Daiktadėžė No image available

    Daiktadėžė

    Porsche 971.857.095.H, 971.857.095 / 971857095H, 971857095 PANAMERA (971) 2017 Daiktadėžė

    Tipas: 4.0 Turbo (MCV.DA) 404 kW 550 hp 3996 cc

    €156.20 Yra sandėlyje: 1 Su defektu
    €156.20
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1 Su defektu
  • Porsche 971881480.A, 971.881.479A, 971.881.172A, 971881171.A, 971.881.477A, 971.881.478A / 971881480A, 971881479A, 971881172A, 971881171A, 971881477A, 971881478A PANAMERA (971) 2017 Kitos sėdynių dalys No image available

    Kitos sėdynių dalys

    Porsche 971881480.A, 971.881.479A, 971.881.172A, 971881171.A, 971.881.477A, 971.881.478A / 971881480A, 971881479A, 971881172A, 971881171A, 971881477A, 971881478A PANAMERA (971) 2017 Kitos sėdynių dalys

    Tipas: 4.0 Turbo (MCV.DA) 404 kW 550 hp 3996 cc

    €36.36 Yra sandėlyje: 1
    €36.36
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • No image available

    Prietaisų skydas (panelė)

    Volvo 332800101 V60 2012 Prietaisų skydas (panelė)

    Tipas: 1.6 DRIVe (D 4162 T) 84 kW 114 hp 1560 cc

    €82.64 Yra sandėlyje: 1
    €82.64
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Volvo 30672128 S80 II (AS) 2010 Prietaisų skydas (panelė) No image available

    Prietaisų skydas (panelė)

    Volvo 30672128 S80 II (AS) 2010 Prietaisų skydas (panelė)

    €82.64 Yra sandėlyje: 1
    €82.64
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Polestar 8892887994 4 2025 Rėmelis No image available

    Rėmelis

    Polestar 8892887994 4 2025 Rėmelis

    Tipas: EV 4WD (E400P01, E400P03, TZ220XSA01, TZ220XSA02) 400 kW 544 hp elektr.

    €41.32 Yra sandėlyje: 1
    €41.32
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Volvo 31305632 XC60 2010 Bagažinės atlenkiamas apmušimas, apdaila No image available

    Bagažinės atlenkiamas apmušimas, apdaila

    Volvo 31305632 XC60 2010 Bagažinės atlenkiamas apmušimas, apdaila

    Tipas: D3 / D4 (D 5204 T2) 120 kW 163 hp 1984 cc

    €6.94 Yra sandėlyje: 1
    €6.94
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Audi 4K8863825A. / 4K8863825A A7 Sportback (4GA, 4GF) 2017 Garso izoliacija No image available

    Garso izoliacija

    Audi 4K8863825A. / 4K8863825A A7 Sportback (4GA, 4GF) 2017 Garso izoliacija

    €61.16 Yra sandėlyje: 1
    €61.16
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Polestar 156978440 4 2025 Rėmelis Prietaisų skydas (panelė) No image available

    Rėmelis

    Polestar 156978440 4 2025 Rėmelis Prietaisų skydas (panelė)

    Tipas: EV 4WD (E400P01, E400P03, TZ220XSA01, TZ220XSA02) 400 kW 544 hp elektr.

    Prietaisų skydas (panelė)
    €123.97 Yra sandėlyje: 2
    €123.97
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 2
  • Polestar 80010079, 574297, 8892887851 4 2025 Rėmelis orlaidės No image available

    Rėmelis

    Polestar 80010079, 574297, 8892887851 4 2025 Rėmelis orlaidės

    Tipas: EV 4WD (E400P01, E400P03, TZ220XSA01, TZ220XSA02) 400 kW 544 hp elektr.

    orlaidės
    €82.64 Yra sandėlyje: 1
    €82.64
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Polestar 80009764 4 2025 Rėmelis dešinė pusė No image available

    Rėmelis

    Polestar 80009764 4 2025 Rėmelis dešinė pusė

    Tipas: EV 4WD (E400P01, E400P03, TZ220XSA01, TZ220XSA02) 400 kW 544 hp elektr.

    dešinė pusė
    €41.32 Yra sandėlyje: 1
    €41.32
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Polestar 80010106 4 2025 Daiktadėžė No image available

    Daiktadėžė

    Polestar 80010106 4 2025 Daiktadėžė

    Tipas: EV 4WD (E400P01, E400P03, TZ220XSA01, TZ220XSA02) 400 kW 544 hp elektr.

    €66.12 Yra sandėlyje: 1 Su defektu
    €66.12
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1 Su defektu
  • Maxus C00118084-2144, 1842517, 1842523 / C001180842144, 1842517, 1842523 Deliver 9 2024 Rėmelis orlaidės Prietaisų skydas (panelė) No image available

    Rėmelis

    Maxus C00118084-2144, 1842517, 1842523 / C001180842144, 1842517, 1842523 Deliver 9 2024 Rėmelis orlaidės Prietaisų skydas (panelė)

    Tipas: 2.0 D (120kw) 120 kW 163 hp dyzelinas

    orlaidės Prietaisų skydas (panelė)
    €123.97 Yra sandėlyje: 1
    €123.97
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Audi 80A399262AN Q5 (FY) 2018 Kronšteinas No image available

    Kronšteinas

    Audi 80A399262AN Q5 (FY) 2018 Kronšteinas

    Tipas: 2.0 TFSI quattro (DAYB) 185 kW 252 hp 1984 cc

    €66.12 Yra sandėlyje: 1
    €66.12
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Audi 80A867506P Q5 (FY) 2018 Stogo apmušalas, apdaila No image available

    Stogo apmušalas, apdaila

    Audi 80A867506P Q5 (FY) 2018 Stogo apmušalas, apdaila

    Tipas: 2.0 TFSI quattro (DAYB) 185 kW 252 hp 1984 cc

    €82.64 Yra sandėlyje: 1
    €82.64
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Ford KK31-V046C40, KK31-V046C40-ADW / KK31V046C40, KK31V046C40ADW TRANSIT komercinis 2020 Rėmelis prietaisų skydelio No image available

    Rėmelis

    Ford KK31-V046C40, KK31-V046C40-ADW / KK31V046C40, KK31V046C40ADW TRANSIT komercinis 2020 Rėmelis prietaisų skydelio

    Tipas: 2.0 TDCi (YLFS) 77 kW 105 hp 1995 cc

    prietaisų skydelio
    €20.66 Yra sandėlyje: 1
    €20.66
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Volvo 8685460 XC60 2010 Cigarečių uždegiklis No image available

    Cigarečių uždegiklis

    Volvo 8685460 XC60 2010 Cigarečių uždegiklis

    Tipas: D3 / D4 (D 5204 T2) 120 kW 163 hp 1984 cc

    €3.64 Yra sandėlyje: 1
    €3.64
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Mercedes-Benz A2946731300 EQE SUV (X294) 2024 Rėmelis No image available

    Rėmelis

    Mercedes-Benz A2946731300 EQE SUV (X294) 2024 Rėmelis

    Tipas: 350+ (780.600) 215 kW 292 hp elektr.

    €48.76 Yra sandėlyje: 1
    €48.76
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1
  • Mercedes-Benz A2946731400 EQE SUV (X294) 2024 Rėmelis No image available

    Rėmelis

    Mercedes-Benz A2946731400 EQE SUV (X294) 2024 Rėmelis

    Tipas: 350+ (780.600) 215 kW 292 hp elektr.

    €50.41 Yra sandėlyje: 1
    €50.41
    Kaina galioja eksporto atveju į trečiąsias šalis (0% PVM)
    Yra sandėlyje: 1

Kodėl verta rinktis mus

„Partan“ kviečiame rinktis iš plačios 12305 aukštos kokybės naudotų Salonas dalių kolekcijos, tinkančios daugeliui markių ir modelių. Dalys gaunamos iš įvairių ardytų transporto priemonių ir kruopščiai patikrinamos mūsų komandos; suderinamumas tikrinamas pagal turimą informaciją, pvz., detalių kodus ir būklę. Tai puikus pasirinkimas fiziniams pirkėjams ir „pasidaryk pats“ entuziastams, remontuojantiems ar tobulinantiems savo automobilius, kad pasiektų geresnį ekonomiškumą, saugumą ar išskirtinumą už dalį kainos, taip pat servisams ir dirbtuvėms, kurioms reikia operatyvių, patikimų OEM komponentų įvairiems remonto darbams – mūsų biudžetiniai sprendimai, dažnai turintys tik lengvų kosmetinių dėvėjimosi žymių, bet pilnai veikiantys ir patikrinti, suteikia nepralenkiamą vertę, lyginant su visiškai naujomis alternatyvomis. Siekdami užtikrinti klientų pasitenkinimą, išsiskiriame toliau išvardintais pagrindiniais privalumais.

Greitas pristatymas visame pasaulyje

Siūlome greitus ir patikimus pristatymo sprendimus, pritaikytus jūsų vietai – nuo ekspresinio pristatymo Europoje (1–3 d.) iki sekamų siuntų visame pasaulyje (5–14 d., priklausomai nuo šalies). Bendradarbiaujame su patikimais vežėjais, tokiais kaip DHL, DPD, DB Schenker, ir kitais vietiniais kurjeriais, kad jūsų Salonas dalys atkeliautų saugiai ir laiku, taip mažinant prastovas remontui ar atnaujinimams.

Garantija, grąžinimas ir lankstūs atsiskaitymo būdai

Pirkite užtikrintai – visoms naudotoms dalims taikome 60 dienų garantiją paslėptiems defektams ir paprastą 14 dienų grąžinimo politiką (jei prekė brokuota, grąžinimo siuntimo išlaidas padengiame mes). Siūlome saugius, šaliai pritaikytus atsiskaitymo būdus: banko korteles, „PayPal“, banko pavedimus ir net eBay integraciją papildomai pirkėjų apsaugai – taip tiek privatiems pirkėjams, tiek profesionalioms dirbtuvėms atsiskaityti tampa paprasta ir patogu.