Katalog nowych i używanych części samochodowych

Loading...

105504 wyniki - pokazujący 5961 do 5980.

  • Opel 24012201561, 269801 FRONTERA A Sport (5_SUD2) 1998 Tarcza hamulcowa z przodu No image available

    Tarcza hamulcowa

    Opel 24012201561, 269801 FRONTERA A Sport (5_SUD2) 1998 Tarcza hamulcowa z przodu

    Typ: 2.8 TD (53SUD2) (28 TDI (4JB1-T)) 83 kW 113 hp 2771 cc

    z przodu
    €90.91 Jest ma magazynie: 1
    €90.91 Jest ma magazynie: 1
  • Volkswagen 24012401181, 701615601D TRANSPORTER IV platforma / podwozie (70XD) 2003 Tarcza hamulcowa z przodu No image available

    Tarcza hamulcowa

    Volkswagen 24012401181, 701615601D TRANSPORTER IV platforma / podwozie (70XD) 2003 Tarcza hamulcowa z przodu

    z przodu
    €74.38 Jest ma magazynie: 1
    €74.38 Jest ma magazynie: 1
  • Ford 24011401001, 5011677 TRANSIT Platforma / podwozie (T_ _) 1992 Tarcza hamulcowa z przodu No image available

    Tarcza hamulcowa

    Ford 24011401001, 5011677 TRANSIT Platforma / podwozie (T_ _) 1992 Tarcza hamulcowa z przodu

    Typ: 2.5 D (TTL, TTS, TUL, TUS, TTE) (4AB) 50 kW 68 hp 2496 cc

    z przodu
    €62.81 Jest ma magazynie: 1
    €62.81 Jest ma magazynie: 1
  • Opel 24012601661, 569082 ASTRA J Sports Tourer 2014 Tarcza hamulcowa z przodu No image available

    Tarcza hamulcowa

    Opel 24012601661, 569082 ASTRA J Sports Tourer 2014 Tarcza hamulcowa z przodu

    Typ: 2.0 CDTI (A 20 DTH) 118 kW 160 hp 1956 cc

    z przodu
    €54.55 Jest ma magazynie: 2
    €54.55 Jest ma magazynie: 2
  • McLaren 11N1102CP, 11N1102CP01, 1014916 570S 2016 Inne części wnętrza No image available

    Inne części wnętrza

    McLaren 11N1102CP, 11N1102CP01, 1014916 570S 2016 Inne części wnętrza

    Typ: 3.8 (M838TE) 419 kW 570 hp 3799 cc

    €172.73 Jest ma magazynie: 1
    €172.73 Jest ma magazynie: 1
  • Smart A4532677600 FORFOUR liftback (453) 2022 Cięgno, automatyczna skrzynia biegów No image available

    Cięgno, automatyczna skrzynia biegów

    Smart A4532677600 FORFOUR liftback (453) 2022 Cięgno, automatyczna skrzynia biegów

    Typ: EQ Forfour (60 kw) 60 kW 80 hp elektryczny

    €71.07 Jest ma magazynie: 1
    €71.07 Jest ma magazynie: 1
  • Volvo 32395007, 32395064 V60 II Cross Country (227) 2019 Obudowa łożyska koła z tyłu po prawej No image available

    Obudowa łożyska koła

    Volvo 32395007, 32395064 V60 II Cross Country (227) 2019 Obudowa łożyska koła z tyłu po prawej

    Typ: D4 AWD (D 4204 T14) 140 kW 190 hp 1969 cc olej napędowy

    z tyłu po prawej
    €204.13 Jest ma magazynie: 1
    €204.13 Jest ma magazynie: 1
  • Mercedes-Benz A1638800360 KLASA M (W163) 2005 Zamek pokrywy komory silnika No image available

    Zamek pokrywy komory silnika

    Mercedes-Benz A1638800360 KLASA M (W163) 2005 Zamek pokrywy komory silnika

    €105.79 Jest ma magazynie: 1
    €105.79 Jest ma magazynie: 1
  • Volkswagen 170889 POLO (6N2) 2001 Amortyzator z przodu z lewej z przodu po prawej No image available

    Amortyzator

    Volkswagen 170889 POLO (6N2) 2001 Amortyzator z przodu z lewej z przodu po prawej

    Typ: 1.4 16V (AHW) 55 kW 75 hp 1390 cc

    z przodu po prawej z przodu z lewej
    €42.98 Jest ma magazynie: 1
    €42.98 Jest ma magazynie: 1
  • Mercedes-Benz A2518800428 KLASA M (W164) 2010 Zawias, pokrywa komory silnika No image available

    Zawias, pokrywa komory silnika

    Mercedes-Benz A2518800428 KLASA M (W164) 2010 Zawias, pokrywa komory silnika

    Typ: ML 350 CDI 4-matic (164.125) (OM 642.820) 170 kW 231 hp 2987 cc

    €71.07 Jest ma magazynie: 1
    €71.07 Jest ma magazynie: 1
  • Audi 7L6616503B Q7 (4L) 2015 Zbiornik powietrza No image available

    Zbiornik powietrza

    Audi 7L6616503B Q7 (4L) 2015 Zbiornik powietrza

    Typ: 3.0 TDI quattro (CJGD) 180 kW 245 hp 2967 cc

    €114.05 Jest ma magazynie: 2
    €114.05 Jest ma magazynie: 2
  • Aston Martin KY63-044E36-BAW, 612753-DB9-19 / KY63044E36BAW, 612753DB919 Vantage Coupe 2019 Osłona panel sterowania No image available

    Osłona

    Aston Martin KY63-044E36-BAW, 612753-DB9-19 / KY63044E36BAW, 612753DB919 Vantage Coupe 2019 Osłona panel sterowania

    Typ: V8 (M 177.980) 375 kW 510 hp 3982 cc

    panel sterowania
    €42.15 Jest ma magazynie: 1 Z wadą
    €42.15 Jest ma magazynie: 1 Z wadą
  • Mercedes-Benz 26403, A2304230812 KLASA S (W221) 2013 Tarcza hamulcowa z tyłu No image available

    Tarcza hamulcowa

    Mercedes-Benz 26403, A2304230812 KLASA S (W221) 2013 Tarcza hamulcowa z tyłu

    Typ: S 600 (221.176) (M 275.953) 380 kW 517 hp 5513 cc

    z tyłu
    €104.13 Jest ma magazynie: 1
    €104.13 Jest ma magazynie: 1
  • Mercedes-Benz 415013610, 6110301705 KLASA V (638/2) 2003 Koło zamachowe No image available

    Koło zamachowe

    Mercedes-Benz 415013610, 6110301705 KLASA V (638/2) 2003 Koło zamachowe

    Typ: V 220 CDI (638.294) (OM 611.980) 90 kW 122 hp 2151 cc

    €204.13 Jest ma magazynie: 1
    €204.13 Jest ma magazynie: 1
  • Volkswagen V150118041, 327959455A PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1997 Wentylator chłodnicy No image available

    Wentylator chłodnicy

    Volkswagen V150118041, 327959455A PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1997 Wentylator chłodnicy

    Typ: 2.0 16V (9A) 100 kW 136 hp 1984 cc

    €51.24 Jest ma magazynie: 1
    €51.24 Jest ma magazynie: 1
  • Jeep 6TZ79TRMAA, 6XE28TRMAA, 7HM51SZLAB, 7HM52SZLAB, M0273909, M0339212 Wagoneer/ Wagoneer L WS 2023 Osłona zestaw No image available

    Osłona

    Jeep 6TZ79TRMAA, 6XE28TRMAA, 7HM51SZLAB, 7HM52SZLAB, M0273909, M0339212 Wagoneer/ Wagoneer L WS 2023 Osłona zestaw

    Typ: 3.0 4WD (EFH) 313 kW 426 hp 2993 cc

    zestaw
    €433.06 Jest ma magazynie: 1
    €433.06 Jest ma magazynie: 1
  • Aston Martin JY5310335AC Vantage Coupe 2019 Osłona silnika No image available

    Osłona silnika

    Aston Martin JY5310335AC Vantage Coupe 2019 Osłona silnika

    Typ: V8 (M 177.980) 375 kW 510 hp 3982 cc

    €59.88 Jest ma magazynie: 1 Z wadą
    €59.88 Jest ma magazynie: 1 Z wadą
  • Aston Martin HY53-12616-AA, CBMPA-PA66-GF30, P00155766 / HY5312616AA, CBMPAPA66GF30, P00155766 Vantage Coupe 2019 Kable akumulatora No image available

    Kable akumulatora

    Aston Martin HY53-12616-AA, CBMPA-PA66-GF30, P00155766 / HY5312616AA, CBMPAPA66GF30, P00155766 Vantage Coupe 2019 Kable akumulatora

    Typ: V8 (M 177.980) 375 kW 510 hp 3982 cc

    €129.30 Jest ma magazynie: 1
    €129.30 Jest ma magazynie: 1
  • Aston Martin JY53-18D334-AB, 154532 / JY5318D334AB, 154532 Vantage Coupe 2019 Wąż płynu chłodzącego No image available

    Wąż płynu chłodzącego

    Aston Martin JY53-18D334-AB, 154532 / JY5318D334AB, 154532 Vantage Coupe 2019 Wąż płynu chłodzącego

    Typ: V8 (M 177.980) 375 kW 510 hp 3982 cc

    €128.93 Jest ma magazynie: 1
    €128.93 Jest ma magazynie: 1
  • Aston Martin JY53-18D359-AB, 154533 / JY5318D359AB, 154533 Vantage Coupe 2019 Wąż płynu chłodzącego No image available

    Wąż płynu chłodzącego

    Aston Martin JY53-18D359-AB, 154533 / JY5318D359AB, 154533 Vantage Coupe 2019 Wąż płynu chłodzącego

    Typ: V8 (M 177.980) 375 kW 510 hp 3982 cc

    €128.93 Jest ma magazynie: 1
    €128.93 Jest ma magazynie: 1

Dlaczego warto kupować u nas

W Partan czeka na Ciebie kompleksowy katalog ponad 100 000 wysokiej jakości używanych części samochodowych. Wszystkie pochodzą z różnych pojazdów z demontażu i są starannie sprawdzane przez nasz zespół; kompatybilność weryfikujemy na podstawie dostępnych informacji, takich jak kody części i ich stan. To doskonały wybór dla właścicieli, którzy chcą taniej serwisować, naprawiać lub personalizować swoje auta, poprawiając funkcjonalność i wygląd, a także dla warsztatów, które zaopatrują się w przystępne cenowo części OEM do szerokiego zakresu usług – nasz asortyment może nosić drobne ślady kosmetyczne, ale dzięki rygorystycznym testom gwarantuje pełną sprawność oraz znaczące oszczędności względem nowych podzespołów. Skupiając się na satysfakcji klienta, wyróżniamy się kluczowymi atutami opisanymi poniżej.

Szybka wysyłka i dostawa na cały świat

Zapewniamy szybkie i niezawodne opcje dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji – od ekspresu w Europie (1–3 dni) po przesyłki śledzone na całym świecie (5–14 dni w zależności od miejsca docelowego). Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak DHL, DPD, DB Schenker, oraz z innymi lokalnymi firmami kurierskimi, aby Twoje samochodów używanych części dotarły bezpiecznie i na czas, ograniczając przestoje w naprawach lub modernizacjach.

Gwarancja, zwroty i elastyczne płatności

Kupuj bez obaw: zapewniamy 60‑dniową gwarancję na ukryte wady wszystkich używanych części oraz prostą 14‑dniową politykę zwrotów (w przypadku wady pokrywamy koszt odesłania). Oferujemy bezpieczne, dostosowane do kraju metody płatności – karty płatnicze, PayPal, przelewy bankowe, a nawet integrację z eBay dla dodatkowej ochrony kupujących – dzięki czemu zarówno klienci indywidualni, jak i warsztaty mogą finalizować transakcje bezproblemowo.