New & used Nadwozie parts catalogue

Loading...

15143 wyniki - pokazujący 3181 do 3200.

  • BMW 2' F44 Gran Coupé 2023 Pokrywa bagażnika No image available

    Pokrywa bagażnika

    BMW 2' F44 Gran Coupé 2023 Pokrywa bagażnika

    Typ: 218 i (B38A15F) 103 kW 140 hp 1499 cc

    €223.14 Jest ma magazynie: 1
    €223.14
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Toyota AURIS TOURING SPORTS (_E18_) 2014 Drzwi z tyłu po prawej No image available

    Drzwi

    Toyota AURIS TOURING SPORTS (_E18_) 2014 Drzwi z tyłu po prawej

    Typ: 1.4 D-4D (NDE180_) (1ND-TV) 66 kW 90 hp 1364 cc

    z tyłu po prawej
    €214.88 Jest ma magazynie: 1
    €214.88
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Toyota AURIS TOURING SPORTS (_E18_) 2014 Drzwi z tyłu z lewej No image available

    Drzwi

    Toyota AURIS TOURING SPORTS (_E18_) 2014 Drzwi z tyłu z lewej

    Typ: 1.4 D-4D (NDE180_) (1ND-TV) 66 kW 90 hp 1364 cc

    z tyłu z lewej
    €231.40 Jest ma magazynie: 1
    €231.40
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Opel Astra L Sports Tourer 2023 Dach No image available

    Dach

    Opel Astra L Sports Tourer 2023 Dach

    Typ: 1.5 CDTi (FCYHZT, FCYHZJ) (YHZ (DV5RC)) 96 kW 131 hp 1499 cc

    €314.06 Jest ma magazynie: 1
    €314.06
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Opel Astra L Sports Tourer 2023 ćwiartka samochodowa z przodu z lewej No image available

    ćwiartka samochodowa

    Opel Astra L Sports Tourer 2023 ćwiartka samochodowa z przodu z lewej

    Typ: 1.5 CDTi (FCYHZT, FCYHZJ) (YHZ (DV5RC)) 96 kW 131 hp 1499 cc

    z przodu z lewej
    €280.99 Jest ma magazynie: 1
    €280.99
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Citroën C4 III (BA_, BB_, BC_) 2024 Drzwi z przodu po prawej No image available

    Drzwi

    Citroën C4 III (BA_, BB_, BC_) 2024 Drzwi z przodu po prawej

    Typ: ë-C4 (BCZKXC, BZCKSC) (ZKX (ZK01)) 100 kW 136 hp

    z przodu po prawej
    €289.26 Jest ma magazynie: 1 Z wadą
    €289.26
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1 Z wadą
  • Honda CIVIC IX sedan (FB, FG) 2015 Pokrywa bagażnika No image available

    Pokrywa bagażnika

    Honda CIVIC IX sedan (FB, FG) 2015 Pokrywa bagażnika

    €231.40 Jest ma magazynie: 1
    €231.40
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Škoda 89A877041D, 89A907594BC ENYAQ iV SUV (5AZ) 2023 Dach przeszklony No image available

    Dach przeszklony

    Škoda 89A877041D, 89A907594BC ENYAQ iV SUV (5AZ) 2023 Dach przeszklony

    Typ: 80X 4x4 (EBRA) 195 kW 265 hp

    €330.58 Jest ma magazynie: 1
    €330.58
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Renault MASTER III Nadwozie pełne (FV) 2019 Drzwi z przodu z lewej No image available

    Drzwi

    Renault MASTER III Nadwozie pełne (FV) 2019 Drzwi z przodu z lewej

    Typ: 2.3 dCi 150 FWD (M9T 716) 110 kW 150 hp 2298 cc

    z przodu z lewej
    €181.82 Jest ma magazynie: 1
    €181.82
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Ford AM51R42004A C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2015 Tylne okno No image available

    Tylne okno

    Ford AM51R42004A C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2015 Tylne okno

    €103.31 Jest ma magazynie: 1
    €103.31
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Citroën C4 III (BA_, BB_, BC_) 2024 Wzmocnienie zderzaka z tyłu No image available

    Wzmocnienie zderzaka

    Citroën C4 III (BA_, BB_, BC_) 2024 Wzmocnienie zderzaka z tyłu

    Typ: ë-C4 (BCZKXC, BZCKSC) (ZKX (ZK01)) 100 kW 136 hp

    z tyłu
    €133.88 Jest ma magazynie: 1
    €133.88
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • BMW 8226105, 7890453 3 kabriolet (E46) 2004 Inny detal wykończeniowy No image available

    Inny detal wykończeniowy

    BMW 8226105, 7890453 3 kabriolet (E46) 2004 Inny detal wykończeniowy

    Typ: 325 Ci (M54 B25 (256S5)) 141 kW 192 hp 2494 cc

    €95.02 Jest ma magazynie: 1
    €95.02
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • BMW 7465466 2' F44 Gran Coupé 2023 Lampy tylne z prawej No image available

    Lampy tylne

    BMW 7465466 2' F44 Gran Coupé 2023 Lampy tylne z prawej

    Typ: 218 i (B38A15F) 103 kW 140 hp 1499 cc

    z prawej
    €157.02 Jest ma magazynie: 1
    €157.02
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Renault 265504885R Clio V 2023 Lampy tylne z prawej No image available

    Lampy tylne

    Renault 265504885R Clio V 2023 Lampy tylne z prawej

    Typ: 1.0 TCE (H4D 450; H4D 452; H4D 460; H4D 472) 74 kW 101 hp 999 cc benzyna

    z prawej
    €57.85 Jest ma magazynie: 1
    €57.85
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Volvo 31265458 XC70 II 2009 Lampy tylne z prawej No image available

    Lampy tylne

    Volvo 31265458 XC70 II 2009 Lampy tylne z prawej

    Typ: D5 AWD (D 5244 T4) 136 kW 185 hp 2400 cc

    z prawej
    €37.19 Jest ma magazynie: 1
    €37.19
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Nissan WR09-010-AG, 1701848F / WR09010AG, 1701848F PATHFINDER III (R51) 2011 Silniczek otwierania dachu No image available

    Silniczek otwierania dachu

    Nissan WR09-010-AG, 1701848F / WR09010AG, 1701848F PATHFINDER III (R51) 2011 Silniczek otwierania dachu

    Typ: 2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 140 kW 190 hp 2488 cc

    €11.57 Jest ma magazynie: 1
    €11.57
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Audi 83A 827 851 F / 83A827851F Q3 (F3B) 2025 Sprężyna gazowa No image available

    Sprężyna gazowa

    Audi 83A 827 851 F / 83A827851F Q3 (F3B) 2025 Sprężyna gazowa

    Typ: 35 TFSI (DXDB) 110 kW 150 hp 1498 cc

    €105.79 Jest ma magazynie: 1
    €105.79
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Opel 39111163 INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2019 Inny detal wykończeniowy No image available

    Inny detal wykończeniowy

    Opel 39111163 INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2019 Inny detal wykończeniowy

    Typ: 2.0 CDTi (35) (B 20 DTH) 125 kW 170 hp 1956 cc

    €23.97 Jest ma magazynie: 1
    €23.97
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Opel 39111162 INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2019 Inny detal wykończeniowy No image available

    Inny detal wykończeniowy

    Opel 39111162 INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2019 Inny detal wykończeniowy

    Typ: 2.0 CDTi (35) (B 20 DTH) 125 kW 170 hp 1956 cc

    €23.97 Jest ma magazynie: 1
    €23.97
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Škoda Kamiq 2025 Pokrywa bagażnika No image available

    Pokrywa bagażnika

    Škoda Kamiq 2025 Pokrywa bagażnika

    Typ: 1.0 TSI (DUSA) 85 kW 116 hp 999 cc

    €148.76 Jest ma magazynie: 1
    €148.76
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1

Dlaczego warto kupować u nas

W Partan znajdziesz bogaty wybór 15143 wysokiej jakości używanych części Nadwozie, kompatybilnych z wieloma markami i modelami aut. Części pochodzą z różnych pojazdów z demontażu i są skrupulatnie kontrolowane przez nasz zespół; kompatybilność potwierdzamy na podstawie dostępnych danych, takich jak kody części i ocena stanu. To idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych i majsterkowiczów, którzy naprawiają lub ulepszają swoje samochody, aby taniej osiągnąć lepszą ekonomię, bezpieczeństwo lub personalizację, a także dla serwisów i warsztatów potrzebujących sprawnych, pewnych komponentów OEM do zróżnicowanych napraw – nasze budżetowe propozycje, często z lekkimi śladami kosmetycznymi, lecz w pełni działające i sprawdzone jakościowo, oferują bezkonkurencyjną wartość względem nowych odpowiedników. Skupiając się na satysfakcji klienta, wyróżniamy się kluczowymi atutami opisanymi poniżej.

Szybka wysyłka i dostawa na cały świat

Zapewniamy szybkie i niezawodne opcje dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji – od ekspresu w Europie (1–3 dni) po przesyłki śledzone na całym świecie (5–14 dni w zależności od miejsca docelowego). Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak DHL, DPD, DB Schenker, oraz z innymi lokalnymi firmami kurierskimi, aby Twoje Nadwozie części dotarły bezpiecznie i na czas, ograniczając przestoje w naprawach lub modernizacjach.

Gwarancja, zwroty i elastyczne płatności

Kupuj bez obaw: zapewniamy 60‑dniową gwarancję na ukryte wady wszystkich używanych części oraz prostą 14‑dniową politykę zwrotów (w przypadku wady pokrywamy koszt odesłania). Oferujemy bezpieczne, dostosowane do kraju metody płatności – karty płatnicze, PayPal, przelewy bankowe, a nawet integrację z eBay dla dodatkowej ochrony kupujących – dzięki czemu zarówno klienci indywidualni, jak i warsztaty mogą finalizować transakcje bezproblemowo.