New & used Przekładnia kierownicza / części parts - Sterowanie Car Parts Catalogue

Loading...

359 wyniki - pokazujący 121 do 140.

  • BMW 68835392 5 Touring (F11) 2016 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    BMW 68835392 5 Touring (F11) 2016 Przekładnia kierownicza

    Typ: 525 d (N47 D20 D) 160 kW 218 hp 1995 cc

    €429.75 Jest ma magazynie: 1
    €429.75
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Volkswagen 7P6 422 055 E / 7P6422055E TOUAREG (7P5) 2017 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Volkswagen 7P6 422 055 E / 7P6422055E TOUAREG (7P5) 2017 Przekładnia kierownicza

    Typ: 3.0 V6 TDI (CVVA) 193 kW 262 hp 2967 cc

    €132.23 Jest ma magazynie: 1
    €132.23
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Volkswagen 7L1423051J, 7LA909144G, 7LA909144D TRANSPORTER VI Nadwozie pełne (SGA, SGH) 2023 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Volkswagen 7L1423051J, 7LA909144G, 7LA909144D TRANSPORTER VI Nadwozie pełne (SGA, SGH) 2023 Przekładnia kierownicza

    Typ: 2.0 TDI (DNAB) 81 kW 110 hp 1968 cc olej napędowy

    €454.55 Jest ma magazynie: 1
    €454.55
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Toyota 45510-F4100 / 45510F4100 C-HR II (AX20) 2024 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Toyota 45510-F4100 / 45510F4100 C-HR II (AX20) 2024 Przekładnia kierownicza

    Typ: 2.0 PHEV (M20A-FXS) 164 kW 223 hp Hybryda silnik benzynowy / elektryczny

    €132.23 Jest ma magazynie: 1
    €132.23
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Nissan SN18BC0053 X-TRAIL (T32_) 2016 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Nissan SN18BC0053 X-TRAIL (T32_) 2016 Przekładnia kierownicza

    Typ: 1.6 DIG-T (T32) (MR16DDT) 120 kW 163 hp 1618 cc

    €81.82 Jest ma magazynie: 1
    €81.82
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Audi 8MC 423 053 N / 8MC423053N Q5 GUB 2025 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Audi 8MC 423 053 N / 8MC423053N Q5 GUB 2025 Przekładnia kierownicza

    Typ: 2.0 TFSI quattro (DXAB) 200 kW 272 hp benzyna

    €537.19 Jest ma magazynie: 1
    €537.19
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Ford USA L1MC-3D070-DL / L1MC3D070DL EXPLORER (U6_) 2020 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Ford USA L1MC-3D070-DL / L1MC3D070DL EXPLORER (U6_) 2020 Przekładnia kierownicza

    Typ: 3.0 EcoBoost Plug-in Hybrid AWD (C30PDTX) 336 kW 457 hp 2956 cc Hybryda silnik benzynowy / elektryczny

    €413.22 Jest ma magazynie: 1 Z wadą
    €413.22
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1 Z wadą
  • Renault 490048974R KANGOO III 2021 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Renault 490048974R KANGOO III 2021 Przekładnia kierownicza

    Typ: 1.3 TCe 130 (H5H 490) 96 kW 131 hp benzyna

    €219.01 Jest ma magazynie: 1
    €219.01
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Renault 6800017845, 6800017673 MEGANE E 2023 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Renault 6800017845, 6800017673 MEGANE E 2023 Przekładnia kierownicza

    Typ: E-TECH (6AM 402) 55 kW 75 hp elektryczny

    €297.52 Jest ma magazynie: 2
    €297.52
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 2
  • Mercedes-Benz 220 338 05 15 / 2203380515 SL (R230) 2012 Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny No image available

    Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny

    Mercedes-Benz 220 338 05 15 / 2203380515 SL (R230) 2012 Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny

    €29.75 Jest ma magazynie: 1
    €29.75
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Mercedes-Benz 204 330 20 03 / 2043302003 KLASA E T-Model (S212) 2016 Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny No image available

    Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny

    Mercedes-Benz 204 330 20 03 / 2043302003 KLASA E T-Model (S212) 2016 Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny

    €22.31 Jest ma magazynie: 1
    €22.31
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Mercedes-Benz 203 338 02 15 / 2033380215 KLASA C T-Model (S203) 2007 Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny No image available

    Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny

    Mercedes-Benz 203 338 02 15 / 2033380215 KLASA C T-Model (S203) 2007 Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny

    €19.01 Jest ma magazynie: 1
    €19.01
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Mercedes-Benz LMI26013, 220 338 12 15 / LMI26013, 2203381215 KLASA S (W220) 2005 Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny No image available

    Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny

    Mercedes-Benz LMI26013, 220 338 12 15 / LMI26013, 2203381215 KLASA S (W220) 2005 Połączenie osiowe, drążek kierowniczy poprzeczny

    €81.82 Jest ma magazynie: 1
    €81.82
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Opel 39096855 ASTRA K 2017 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Opel 39096855 ASTRA K 2017 Przekładnia kierownicza

    Typ: 1.4 Turbo (B 14 XFT) 110 kW 150 hp 1399 cc

    €305.79 Jest ma magazynie: 1
    €305.79
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Opel 7242780561, 2406180174006, 680001917200 Grandland 2025 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Opel 7242780561, 2406180174006, 680001917200 Grandland 2025 Przekładnia kierownicza

    Typ: Electric (82 kWh) 157 kW 213 hp elektryczny

    €223.14 Jest ma magazynie: 1
    €223.14
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Tesla MODEL 3 2024 Końcówka drążka kierowniczego No image available

    Końcówka drążka kierowniczego

    Tesla MODEL 3 2024 Końcówka drążka kierowniczego

    Typ: 340 kW (340 KW) 340 kW 450 hp 1 cc elektryczny

    €59.50 Jest ma magazynie: 2
    €59.50
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 2
  • Dodge 38017975, 38010120 CHALLENGER coupe 2019 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Dodge 38017975, 38010120 CHALLENGER coupe 2019 Przekładnia kierownicza

    Typ: 5.7 (EZH) 277 kW 377 hp 5654 cc

    €772.73 Jest ma magazynie: 1
    €772.73
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • BMW 6788651 5 Touring (F11) 2017 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    BMW 6788651 5 Touring (F11) 2017 Przekładnia kierownicza

    Typ: M 550 d xDrive (N57 D30 C) 280 kW 381 hp 2993 cc

    €223.14 Jest ma magazynie: 1
    €223.14
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Tesla 2188837-00-B / 218883700B MODEL Y (Juniper) 2025 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    Tesla 2188837-00-B / 218883700B MODEL Y (Juniper) 2025 Przekładnia kierownicza

    Typ: EV (3D3) 378 kW 514 hp

    €487.60 Jest ma magazynie: 1
    €487.60
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • XPeng 3410200ED2, 3506974758, 3506177349 P7 2025 Przekładnia kierownicza No image available

    Przekładnia kierownicza

    XPeng 3410200ED2, 3506974758, 3506177349 P7 2025 Przekładnia kierownicza

    Typ: 348 kW AWD Performance (Electric) 348 kW 473 hp elektryczny

    €479.34 Jest ma magazynie: 1
    €479.34
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1

Dlaczego warto kupować u nas

W Partan znajdziesz bogaty wybór 359 wysokiej jakości używanych części Przekładnia kierownicza / części, kompatybilnych z wieloma markami i modelami aut. Części pochodzą z różnych pojazdów z demontażu i są skrupulatnie kontrolowane przez nasz zespół; kompatybilność potwierdzamy na podstawie dostępnych danych, takich jak kody części i ocena stanu. To idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych i majsterkowiczów, którzy naprawiają lub ulepszają swoje samochody, aby taniej osiągnąć lepszą ekonomię, bezpieczeństwo lub personalizację, a także dla serwisów i warsztatów potrzebujących sprawnych, pewnych komponentów OEM do zróżnicowanych napraw – nasze budżetowe propozycje, często z lekkimi śladami kosmetycznymi, lecz w pełni działające i sprawdzone jakościowo, oferują bezkonkurencyjną wartość względem nowych odpowiedników. Skupiając się na satysfakcji klienta, wyróżniamy się kluczowymi atutami opisanymi poniżej.

Szybka wysyłka i dostawa na cały świat

Zapewniamy szybkie i niezawodne opcje dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji – od ekspresu w Europie (1–3 dni) po przesyłki śledzone na całym świecie (5–14 dni w zależności od miejsca docelowego). Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak DHL, DPD, DB Schenker, oraz z innymi lokalnymi firmami kurierskimi, aby Twoje Przekładnia kierownicza / części części dotarły bezpiecznie i na czas, ograniczając przestoje w naprawach lub modernizacjach.

Gwarancja, zwroty i elastyczne płatności

Kupuj bez obaw: zapewniamy 60‑dniową gwarancję na ukryte wady wszystkich używanych części oraz prostą 14‑dniową politykę zwrotów (w przypadku wady pokrywamy koszt odesłania). Oferujemy bezpieczne, dostosowane do kraju metody płatności – karty płatnicze, PayPal, przelewy bankowe, a nawet integrację z eBay dla dodatkowej ochrony kupujących – dzięki czemu zarówno klienci indywidualni, jak i warsztaty mogą finalizować transakcje bezproblemowo.