New & used Wiązka przewodów parts - Silnik Car Parts Catalogue

Loading...

428 wyniki - pokazujący 121 do 140.

  • Tesla 1004424-00-M / 100442400M MODEL S 2013 Kable wnętrza Drzwi No image available

    Kable wnętrza

    Tesla 1004424-00-M / 100442400M MODEL S 2013 Kable wnętrza Drzwi

    Typ: P85 (L1S) 310 kW 421 hp

    Drzwi
    €61.61 Jest ma magazynie: 1
    €61.61
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Kia 35341-03AC0 / 3534103AC0 CEE'D (CD) 2018 Kable silnikowe No image available

    Kable silnikowe

    Kia 35341-03AC0 / 3534103AC0 CEE'D (CD) 2018 Kable silnikowe

    Typ: 1.4T-GDI (G4LD) 103 kW 140 hp 1399 cc benzyna

    €57.85 Jest ma magazynie: 1
    €57.85
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Škoda 5E4971120CH Octavia Mk4 2021 Kable wnętrza Drzwi No image available

    Kable wnętrza

    Škoda 5E4971120CH Octavia Mk4 2021 Kable wnętrza Drzwi

    Typ: 1.4 TSI (DGEA) 110 kW 150 hp 1399 cc benzyna

    Drzwi
    €74.38 Jest ma magazynie: 1
    €74.38
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Volvo 30786438 V50 (MW) 2007 Wiązka przewodów No image available

    Wiązka przewodów

    Volvo 30786438 V50 (MW) 2007 Wiązka przewodów

    Typ: 2.0 D (D 4204 T) 100 kW 136 hp 1997 cc

    €7.77 Jest ma magazynie: 1
    €7.77
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Lexus 82121-76042 / 8212176042 CT (ZWA10_) 2018 Kable silnikowe No image available

    Kable silnikowe

    Lexus 82121-76042 / 8212176042 CT (ZWA10_) 2018 Kable silnikowe

    Typ: 200h (ZWA10_) (5ZR-FXE) 73 kW 99 hp 1798 cc

    €49.59 Jest ma magazynie: 1
    €49.59
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Toyota 0219-3W / 02193W COROLLA ( E210) Sedan 2022 Kable silnikowe No image available

    Kable silnikowe

    Toyota 0219-3W / 02193W COROLLA ( E210) Sedan 2022 Kable silnikowe

    Typ: 1.8 Hybrid (2ZRFXE) 72 kW 96 hp 1798 cc Hybryda silnik benzynowy / elektryczny

    €123.97 Jest ma magazynie: 1
    €123.97
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Hyundai 35302-2M400 / 353022M400 Tucson (NX4) 2023 Kable silnikowe No image available

    Kable silnikowe

    Hyundai 35302-2M400 / 353022M400 Tucson (NX4) 2023 Kable silnikowe

    Typ: 1.6 T-GDi (G4FP) 141 kW 193 hp benzyna

    €20.66 Jest ma magazynie: 2
    €20.66
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 2
  • Mercedes-Benz A0009058912 EQC (N293) 2020 Kable akumulatora No image available

    Kable akumulatora

    Mercedes-Benz A0009058912 EQC (N293) 2020 Kable akumulatora

    Typ: EQC 400 4MATIC (780.998) 300 kW 408 hp elektryczny

    €16.53 Jest ma magazynie: 1
    €16.53
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Toyota 8221933141 RAV 4 V 2021 Kable silnikowe No image available

    Kable silnikowe

    Toyota 8221933141 RAV 4 V 2021 Kable silnikowe

    Typ: 2.5 Hybrid (A25AFXS) 131 kW 178 hp 2487 cc Hybryda silnik benzynowy / elektryczny

    €74.38 Jest ma magazynie: 1
    €74.38
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Mercedes-Benz A4475400037 VITO Nadwozie pełne (W447) 2015 Kable silnikowe No image available

    Kable silnikowe

    Mercedes-Benz A4475400037 VITO Nadwozie pełne (W447) 2015 Kable silnikowe

    Typ: 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) (OM 654.920) 100 kW 136 hp 2143 cc

    €41.32 Jest ma magazynie: 1
    €41.32
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Alfa Romeo 00505459710 GIULIA (952_) 2017 Kable wnętrza Drzwi No image available

    Kable wnętrza

    Alfa Romeo 00505459710 GIULIA (952_) 2017 Kable wnętrza Drzwi

    Typ: 2.2 D (952AGA250, 952AGM250) (55266388) 100 kW 136 hp 2143 cc

    Drzwi
    €20.66 Jest ma magazynie: 1
    €20.66
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Alfa Romeo 00505459730 GIULIA (952_) 2017 Kable wnętrza Drzwi No image available

    Kable wnętrza

    Alfa Romeo 00505459730 GIULIA (952_) 2017 Kable wnętrza Drzwi

    Typ: 2.2 D (952AGA250, 952AGM250) (55266388) 100 kW 136 hp 2143 cc

    Drzwi
    €20.66 Jest ma magazynie: 1
    €20.66
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Alfa Romeo 00505458970 GIULIA (952_) 2017 Kable wnętrza Drzwi No image available

    Kable wnętrza

    Alfa Romeo 00505458970 GIULIA (952_) 2017 Kable wnętrza Drzwi

    Typ: 2.2 D (952AGA250, 952AGM250) (55266388) 100 kW 136 hp 2143 cc

    Drzwi
    €20.66 Jest ma magazynie: 1
    €20.66
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Porsche 7P5971086C, 95861264210 CAYENNE (92A) 2017 Przewód przyłączeniowy, interfejs multimedia No image available

    Przewód przyłączeniowy, interfejs multimedia

    Porsche 7P5971086C, 95861264210 CAYENNE (92A) 2017 Przewód przyłączeniowy, interfejs multimedia

    €41.32 Jest ma magazynie: 1
    €41.32
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Volkswagen 3Q0927903, 5Q0937125D, 3G0970310L, 5Q0971879 PASSAT Variant (3G5) 2019 Kable silnikowe No image available

    Kable silnikowe

    Volkswagen 3Q0927903, 5Q0937125D, 3G0970310L, 5Q0971879 PASSAT Variant (3G5) 2019 Kable silnikowe

    Typ: 1.4 GTE Hybrid (DGEB) 115 kW 154 hp 1395 cc Hybryda silnik benzynowy / elektryczny

    €49.59 Jest ma magazynie: 1 Z wadą
    €49.59
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1 Z wadą
  • Ford USA NJ8T-14290, LJ8T-14A390-JB, LJ8T-14D068-NAC, NJ8T-14290-RDB / NJ8T14290, LJ8T14A390JB, LJ8T14D068NAC, NJ8T14290RDB Mustang Mach-E 2022 Kable silnikowe No image available

    Kable silnikowe

    Ford USA NJ8T-14290, LJ8T-14A390-JB, LJ8T-14D068-NAC, NJ8T-14290-RDB / NJ8T14290, LJ8T14A390JB, LJ8T14D068NAC, NJ8T14290RDB Mustang Mach-E 2022 Kable silnikowe

    Typ: Mach electric (Mach) 358 kW 480 hp elektryczny

    €206.61 Jest ma magazynie: 1
    €206.61
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Opel 9832679380 Corsa F 2021 Wiązka przewodów No image available

    Wiązka przewodów

    Opel 9832679380 Corsa F 2021 Wiązka przewodów

    Typ: Electric (100 KW) 100 kW 136 hp elektryczny

    €18.18 Jest ma magazynie: 1
    €18.18
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Mercedes-Benz A2135406973 KLASA E (W213) 2018 Kable akumulatora No image available

    Kable akumulatora

    Mercedes-Benz A2135406973 KLASA E (W213) 2018 Kable akumulatora

    €57.85 Jest ma magazynie: 1
    €57.85
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Volvo 89035355 XC90 I 2005 Wiązka przewodów No image available

    Wiązka przewodów

    Volvo 89035355 XC90 I 2005 Wiązka przewodów

    €12.40 Jest ma magazynie: 1
    €12.40
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1
  • Aston Martin KY53-14A225-BA, KY5314A225BA / KY5314A225BA, KY5314A225BA DB11 (AM5) 2019 Kable wnętrza No image available

    Kable wnętrza

    Aston Martin KY53-14A225-BA, KY5314A225BA / KY5314A225BA, KY5314A225BA DB11 (AM5) 2019 Kable wnętrza

    Typ: 4.0 L (178980; M 177.950; M 177.980) 375 kW 510 hp 3999 cc benzyna

    €72.73 Jest ma magazynie: 1
    €72.73
    Cena jest ważna do eksportu do kraju innych niż UE (0% VAT zastosowane)
    Jest ma magazynie: 1

Dlaczego warto kupować u nas

W Partan znajdziesz bogaty wybór 428 wysokiej jakości używanych części Wiązka przewodów, kompatybilnych z wieloma markami i modelami aut. Części pochodzą z różnych pojazdów z demontażu i są skrupulatnie kontrolowane przez nasz zespół; kompatybilność potwierdzamy na podstawie dostępnych danych, takich jak kody części i ocena stanu. To idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych i majsterkowiczów, którzy naprawiają lub ulepszają swoje samochody, aby taniej osiągnąć lepszą ekonomię, bezpieczeństwo lub personalizację, a także dla serwisów i warsztatów potrzebujących sprawnych, pewnych komponentów OEM do zróżnicowanych napraw – nasze budżetowe propozycje, często z lekkimi śladami kosmetycznymi, lecz w pełni działające i sprawdzone jakościowo, oferują bezkonkurencyjną wartość względem nowych odpowiedników. Skupiając się na satysfakcji klienta, wyróżniamy się kluczowymi atutami opisanymi poniżej.

Szybka wysyłka i dostawa na cały świat

Zapewniamy szybkie i niezawodne opcje dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji – od ekspresu w Europie (1–3 dni) po przesyłki śledzone na całym świecie (5–14 dni w zależności od miejsca docelowego). Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami, takimi jak DHL, DPD, DB Schenker, oraz z innymi lokalnymi firmami kurierskimi, aby Twoje Wiązka przewodów części dotarły bezpiecznie i na czas, ograniczając przestoje w naprawach lub modernizacjach.

Gwarancja, zwroty i elastyczne płatności

Kupuj bez obaw: zapewniamy 60‑dniową gwarancję na ukryte wady wszystkich używanych części oraz prostą 14‑dniową politykę zwrotów (w przypadku wady pokrywamy koszt odesłania). Oferujemy bezpieczne, dostosowane do kraju metody płatności – karty płatnicze, PayPal, przelewy bankowe, a nawet integrację z eBay dla dodatkowej ochrony kupujących – dzięki czemu zarówno klienci indywidualni, jak i warsztaty mogą finalizować transakcje bezproblemowo.